O nás

Nechty a vlasy si zaslúžia našu pozornosť a každodennú starostlivosť. Preto už od roku 2004 Vám ponúkame svoje služby v našich kamenných predajniach v Poprade, Liptovskom Mikuláši, Ružomberku a tiež prostredníctvom nákupu cez náš e-shop.

V roku 2010 sme svoj sortiment rozšírili aj o bohatú ponuku nechtovej kozmetiky, pomôcok, nechtových ozdôb, a rôznych noviniek z oblasti nechtového dizajnu. Naším cieľom je kontakt so zákazníkom priamo v našich predajniach, maximálna kvalita služieb, profesionálne poradenstvo a spokojnosť zákazníkov.

Veríme, že s ponukou a službami budete maximálne spokojní.

Kvalitné kadernícke produkty

Naše predajne v Ružomberku, Liptovskom Mikuláši a Poprade vám ponúkajú široký sortiment produktov profesionálnej vlasovej kozmetiky rôznych svetových značiek. U nás nájdete široký výber produktov, potrieb a pomôcok pre kaderníctva, vlasové pomôcky, doplnky za dostupné ceny a to nielen pre profesionálov, ale aj pre bežných spotrebiteľov na domáce použitie

Bohatá ponuka nechtovej kozmetiky

V roku 2010 sme svoj sortiment rozšírili aj o bohatú ponuku nechtovej kozmetiky, pomôcok, nechtových ozdôb, a rôznych noviniek z oblasti nechtového dizajnu. Naším cieľom je kontakt so zákazníkom priamo v našich predajniach, maximálna kvalita služieb, profesionálne poradenstvo a spokojnosť zákazníkov.
Pozývame Vás na návštevu našich predajni v Poprade, Liptovskom Mikuláši a Ružomberku.