Školenia

Školenia pre kaderníctva a salóny

Okrem predaja kvalitnej profesionálnej kozmetiky vám ponúkame využiť možnosť školení, ktoré sú určené pre kadernícke salóny. Tiež organizujeme školenia modeláže nechtov.

Dňa 22.2.2019 náš tím Profi Hair absolvoval nechtové školenie so zn.ENII-NAILS v Gbely. Školila nás veľmi príjemná školiteľka Bc.Dita Fico. Bola voči nám veľmi ustretová, ochotná a trpezlivá k nám začiatočníčkam. Školenie prebehlo odborným seminárom o produktoch zn. ENII-NAILS, kde sme sa dozvedeli o produktoch tejto značky, prípravných tekutinách, stavebných géloch, podkladových géloch, finishoch a iných ich produktoch. Druhá časť pozostávala z praktickej časti, v ktorej sme si z vyskúšali už spomínaný materiál a tiež gélovú modeláž na šablóny, prácu s polygelom, nanášanie UV/LED gél-laku. Zo školenia si odnášame veľa poznatkov a zážitkov. Pomôže nám to pri samotnom predaji výrobkov a radách pre naše zákazníčky. Týmto sa veľmi pekne chceme poďakovať celému tímu ENII-NAILS za skvelú atmosféru a pohodu počas celej doby školenia.

Školenie v štýle BARBER STYLE

V pondelok 27.5.2019 sa v našich priestoroch predajne Profihair v Liptovskom Mikuláši uskutočnilo skolenie v štýle BARBER STYLE pod vedením šikovného kaderníka Vika Kovaríka z Brna. Predstavené nám boli dva strihy a úprava brady a fúzov, taktiež predstavenie samotných výrobkov zn. DANDY na ošetrenie a styling fúzov a brady. Školenie malo veľký úspech, no najviac nás teší spokojnosť kaderníčok, ktoré dané školenie absolvovali. Už teraz sa tešíme na najbližšie skolenie.

Posledný deň v týždni piatok 7.6.2019, znova patril kaderníckym premenám, priamo u nás priestoroch predajne ProfiHair v Liptovskom Mikuláši pod vedením skúsenej kaderníčky Gabiny Konečnej. Inšpiráciou nám boli trendy farby teplých odtieňov, ako aj trendy strihy pre kratší a dlhší vlas a samotný styling pre jar/leto 2019.

Školenie so značkou INEBRYA

Pridávame pár fotiek ku ŠKOLENIU s talianskou vlasovou značkou INEBRYA, ktoré prebehlo v našich priestoroch predajne Profi Hair v Liptovskom MIkuláši. Zamerali sme sa na farbenie s BLOND a ČERVENO-MEDENOU farbou zn. Racioppi ako aj samotné predstavenie výrobkov zn.INEBRYA. Školenie prebiehalo po vedením dvoch kaderníkov Eva Karabinová a Stanislav Sekelsky.Kaderníčky získali CERTIFIKAT o absolvovaní TECHNICAL SEMINAR, a tiež poznatky, ktoré v praxi využijú.Veľmi pekne sa týmto spôsobom chceme všetkým, ešte raz podakovať. Team Profi Hair

Galéria