Vlasové trendy 2021: Čo nás čaká?

Vlasové trendy

Vlasy sú korunou krásy, ktorej každá žena venuje špeciálnu starostlivosť. I vlasy však podliehajú módnym trendom, ktoré prinášajú so sebou nálož noviniek. Nemajú nás len viesť a nútiť nás niečo zmeniť. Vlasové trendy sú možnosťou, ako vystúpiť z komfortnej zóny a vyskúšať niečo nové. Prinášajú do nášho života svieži závan. Rok 2021 so sebou prináša závan sviežich trendov, ktoré vám pomôžu uvoľniť sa a vyskúšať niečo nové. Možno túžite po zmene a chcete niečo iné. V tom prípade je náš dnešný článok určený pre vás. Možno načerpáte dostatok energie, ktorá bude viesť k vytúženej zmene. Veríme, že vám rozhodne pomôže objaviť nové obzory. 

Kombinácie farieb, ktoré sú netradičné a predsa pútavé 

Rok 2021 sa v podaní vlasových trendov bude niesť na kombinovaní pastelových farieb s tlmenejšími odtieňmi. Mimoriadne populárnou bude v roku 2021 kombinácia sivej a fialovej (až do purpurova). Tento trend nádherne rozžiari vlasy a prinesie im oživenie. Tento trend je určený predovšetkým pre blondínky. Brunetky však tiež nemusia ľutovať, vlasové trendy v roku 2021 si pripravili niečo i pre nich. Kombinácia mahagónových odtieňov so sviežou a pastelovou ružovou rozžiari každý deň. 

vlasové trendy

A aby vám farby na vašich vláskoch vydržali čo najdlhšie, skúste napríklad naš produkty z rád L´Oréal Serie Expert VITAMINO COLOR ACIDIC prípadne SCHWARZKOPF COLOR FREEZE-FARBENÉ VLASY.

Pixie

Ikonický strih, ktorý nosila nejedna svetoznáma herečka, si opäť našiel cestu späť do sveta vlasových módnych trendov. Túžite po osviežení a radikálnej zmene? Vymeňte v roku 2021 dlhé kadere za ikonický pixie look,  ktorý si vás okamžite získa sviežosťou a nadčasovosťou. Pravdou však je, že rozhodnúť sa pre pixie look vyžaduje veľkú dávku odhodlania. Jedná sa o radikálnu zmenu, ktorá prinesie do vášho života nový nádych. S pixie lookom sa dá tiež skvelo experimentovať a rozhodne ho nemôžeme pokladať za nudný.  A ako tento strih može vyzerať? Pozrite si celú radu fotografií PIXIE ÚČESY.

Ofina

Charakteristickým prvkom pre rok 2021 bude i prítomnosť ofiny. Hovorí sa, že ofinu buď milujete, alebo nenávidíte. Dokáže však skvelo osviežiť vaše vlasy. Kombináciou ofiny a jemných vĺn urobíte v roku 2021 krok správnym smerom. V mnohých oblastiach nášho života vnímame návrat prirodzenosti. Inak tomu nebude ani v prípade vlasových trendov v roku 2021. Prírodná farba a jemne zvlnený look budú jednoznačne kraľovať a výhodou je, že vyžadujú oveľa menej námahy, ako postupné a pravidelné farbenie. 

vlasové trendy

Bob

Vyzerá to tak, že v roku 2021 sa vrátime k mnohým ikonickým vlasovým stylingom. Okrem pixie sa stretneme i s ikonickým prevedením s názvom Bob. Elegancia a nadčasovosť sú jeho hlavnými poznávacími znameniami. Rovnako ako v prípade pixie, i Bob dokáže so sebou priniesť množstvo možností, ako experimentovať. Stavte napríklad na asymetrický strih alebo zapojte do hry svieže farby. Veľkým trendom v roku 2021 bude i zapojenie pastelových farieb – prečo ich teda neskombinovať so zaujímavým strihom? Inšpirácie, ako môže tento ikonický look vyzerať nájdete tu: ÚČES BOB.

Ak chcete skúsiť zaujímavé farby spojené so strihom Bob, čo tak vyskúšať nejakú z našich farbiacich masiek Inebrya KROMASK?

The Queen’s Gambit 

Nemohli by sme pri príprave článku vlasové trendy na rok 2021 vynechať ikonický seriál, ktorý si získal srdcia mnohých divákov naprieč celým svetom. Nielen príbeh, skvelé herecké výkony, ale i vlasový styling hlavnej hrdinky si získal pozornosť a dnes sa považuje za jedného z najhorúcejších kandidátov na rok 2021. Staviť môžete na rovnakú farbu ako hlavná hrdina, alebo skombinovať jemné vlny so svojou prirodzenou farbou. Elegancia i retro štýl sú silnými kandidátmi. 

Vlasové trendy

Okrem vlasových trendov však musíme podotknúť, že rok 2021 sa bude niesť i v znamení zvýšenej starostlivosti o vlasy. Vlasové vlákna boli v predchádzajúcom roku namáhané predovšetkým stresom. Je pravý čas začať sa sústrediť nielen na starostlivosť o vlasy, ale i pokožku hlavy, ktorá je rovnako kľúčová pre zdravé a krásne vlasy.  Prečítajte si taktiež náš článok: Ako na starostlivosť o vlasy v zime?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *